Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rocket-sport.pl/includes/menu.inc).

Usługi kurierskie Patron Service w niesamowicie niskich cenach w kraju i poza granicami kraju.

Patron Service to przede wszystkim szybkość, bezkonfliktowość i wygoda w korzystaniu z przesyłek w systemie miejskim , na terenie kraju i międzynarodowym. Jesteśmy obecni na rynku już prawie 25 lat!

uśmiechnięci pracownicy
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Naszym mottem jest solidność i wywiązywanie się z powierzonych przez kontrahenta zadań. Powszechnym zwyczajem jest komunikacja z odbiorcą przez specjalnego opiekuna naszej firmy, który zawsze odpowie na Państwa pytania.

Patron Service proponuje Państwu SERWIS MIEJSKI - mający na celu, błyskawiczne i terminowe dostarczanie przesyłek i korespondencji listowej w obrębie miasta. Zlecenia lokalne są dostarczane w dniu ich wysłania. Zlecenia realizowane są w godzinach 9:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Dyspozycje w pozostałych dniach i godzinach dostępne są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem. SERWIS KRAJOWY - szybko i punktualnie przesyła paczki i korespondencję listową w dowolne miejsce w kraju na następny dzień roboczy, z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru korespondencji w większych miastach Polski.

Dla wyjątkowo ważnych przesyłek i listów istnieje wyjątkowy tryb doręczeń, gdzie przesyłka dociera na miejsce odbioru, w tym samym dniu lub w kolejny dzień wcześnie rano. SERWIS MIĘDZYNARODOWY pozwala na przesyłanie przesyłek i korespondencji listowej na terenie państw Unii Europejskiej w systemie ogólnym lub tłumacz przysięgły języka angielskiego poznań przyspieszonym. Realizacje mają miejsce w godzinach 9.00 – 17.00 w dni robocze. Przesyłki w pozostałych dniach i godzinach, dostępne są po wcześniejszej konsultacji z dyspozytorem.paczka w folii
Author: alison_gor
Source: http://www.flickr.com
Patron Service to prosperująca w naszym kraju firma kurierska, nieustannie doskonaląca się pod kątem jakości świadczonych usług, ale także ich zakresu. Firma ukierunkowuje się ku realizacji przesyłek o różnym zasięgu. Proponuje całościowe rozwiązania w zakresie obsługi przesyłek krajowych i międzynarodowych, a także duży wybór usług dodatkowych, podnoszących atrakcyjność oferty.

Wybierając firmę Patron Service, możesz wysyłać listy oraz przesyłki w atrakcyjnych cenach. Oprócz tego firma zapewnia sympatyczną, solidną, dobrze wykwalifikowaną, kontaktową obsługę oraz rzetelne wywiązywanie się z podjętych zobowiązań.