Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rocket-sport.pl/includes/menu.inc).

Tektura falista - produkt najwyższej jakości

Tektura falista składa się z kilku warstw papieru - zewnętrznych arkuszy papieru oraz arkuszy środkowych - tych, od których pochodzi ich nazwa, czyli pofalowanych. To najczęściej stosowany materiał do produkcji opakowań.


Istnieje wiele rodzajów tektury falistej.
producent opakowań z tektury falistej


Poszczególne rodzaje różnią się specyfikacja techniczną, która przekłada się na praktyczne właściwości. Według budowy możemy wymienić rodzaje tektury takie jak: tektura dwuwarstwowa, tektura trzywarstwowa, tektura czterowarstwowa itp. Do produkcji tektury falistej używa się różnych papierów, które wpływają na jej jakość oraz wytrzymałość. Popularnie używane papiery to: papiery makulaturowe, kraftliner, testliner.

Czy przedstawiany tekst jest Twoim zdaniem ciekawy? Jeśli tak, to wejdź również na pomocne notatki (http://manewr.eu/kursy-prawa-jazdy/jazdy-doszkalajace/), które okażą się bardzo użyteczne.

Według gramatury oraz rodzajów papierów wyróżnia się następujące rodzaje opakowań z falistej tektury: opakowania produkowane metodami wykrawania, opakowania fasonowe, pudła klapowe, opakowania kaszerowane, tektura falista z drukiem offsetowym, jak również dodatki do opakowań oraz kratownice, narożniki, przekładki, wkładki itp (wybierana tektura falista). Producent opakowań z tektury falistej może podać właściwości tektury falistej wykorzystując zastosowanie mierników: FCT - wytrzymałość na zgniatanie płaskie, ECT - wytrzymałość na zgniatanie pionowe, BCT - odporność opakowania na ściskanie (zobacz). Ze względu na różne rodzaje tektury możemy najodpowiedniej dostosować opakowanie do jego zastosowania.


Tektura falista ma wiele zalet - jest lekka, stosunkowo trwała i mocna, giętka i kosztowo efektywna.
Ponadto, jest w zupełności odnawialna - w produkcji używa się odnawialnych włókien drzewnych.

Te informacje wciągnęły Cię bez reszty? Jeżeli tak jest, to przeczytaj więcej lampyilampki.pl danych na innych stronach - znajdziesz je, klikając w odnośnik znajdujący się poniżej.

Wszystko to sprawia,
że w obszarze rozwiązań opakowaniowych tektura falista nazywana jest opakowaniem przyszłości, ponieważ spełnia różnorodne wymogi parametrowe oraz wysokie oczekiwania klientów.