Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rocket-sport.pl/includes/menu.inc).

Męska konfekcja na jesień - w co wyposażyć garderobę?

Raz dmucha, raz pada. Raz pogodnie, raz zimnica. Oto nasza ładna polska jesień. To problematyczna pora roku, zwłaszcza jeśli idzie o konfekcję.


Nieraz w jesienne poranki czy wieczory będziemy postawieni przed dużym dylematem – co na siebie wrzucić, ażeby nas nie przewiało, abyśmy nie zmarzli lub by na opak – nie było nam nadto gorąco.


Z drugiej jednak strony jesienny czas to okres, w którym każdy lubujący się w modzie mężczyzna, ma olbrzymie pole do popisu (tania dzianina wełniana). Niezbyt wysoka, a wciąż jeszcze nie zatrważająco niska temperatura daje wielkie możliwości w mieszaniu ciuchów, popisywaniu się szykiem (czy luzem), prezentowaniu dostatniego i oryginalnego stylu.

Ciekawi Cię ten artykuł? Jeśli tak, to odwiedź źródło a przeczytasz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Czas letni, w trakcie którego najentuzjastyczniej wybieramy przewiewną koszulkę – nie dostarcza nam owej frajdy. To zatem w szczególności jesienią należałoby odpowiedzieć na zapytanie: co w tym okresie każdy facet winien posiadać w szafie? W co warto się wyposażyć, ażeby stworzyć perfekcyjną bazę odzień na każdą okazję i pogodową ewentualność? Co się rewelacyjnie nosi w bieżącym sezonie, a co jest zupełnie ponadczasowe a także sprawdza się absolutnie zawsze? Furorę robi dzianina futerkowa, z jakiej szyje się płaszcze czy kurtki ( dzianina futerkowa) .


ćwiczenia w odzieży termoaktywnej
Author: Sammy Zimmermanns
Source: http://www.flickr.com


Bez niej w tą porę roku nie obejdzie się. asortyment jest istotnie obszerny.
Pośród ponadczasowych jak też ogromnie męskich katan należałoby wymienić tzw. „pilotkę” (kiedyś analogiczny model należał do ekwipunku amerykańskich pilotów) czy „kurtkę polową” lub [pasywacja glinu] motocyklową ramoneskę (aktualnie robi wielką furorę zarówno w męskiej, jak także damskiej szafie). dzianina futerkowa będzie właściwa na podszewkę.