Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/rocket-sport.pl/includes/menu.inc).

Drukowanie biletów wizytowych nie musi kosztować dużo

Dzisiaj wizytówki są nieodłączną częścią reklamy. Bilet wizytowy służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znacząco ułatwia kontakty interpersonalne. Jest nieodzownym elementem w pracy i życiu towarzyskim.Zrozumiała wizytówka to taka, która zezwala ustalić kogo reprezentuje i jak się z tą osobą skontaktować. Przy zebraniach firmowych wizytówki wymienia się z reguły na początku zebrania, przy towarzyskich na zakończenie spotkania. Konkretnym motywowaniem owej zasady jest fakt, że przy zebraniu firmowym najpoprawniej na samym starcie wyznaczyć godności i hierarchię osób, które się spotkają, co uprości porozumiewanie się i proces zebrania.

wizytówki
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Normą jest, że wizytówki budowlane powinny mieścić imię i nazwisko, poniżej zajmowane funkcje, w dolnych rogach wizytówki (wizytówka dj) nazwę i adres lokalizacji firmy, również numery telefonów i adres e-mail - Logo przedsiębiorstwa zamieszcza się albo w środku wizytówki, nad imieniem i nazwiskiem, lub przy danych adresowych. Wizytówka biznesowa winna być drukowana jednostronnie, na sztywnym kartoniku, najlepiej białym. Strona zadrukowana wizytówki (wizytówka biuro rachunkowe) może posiadać fakturę prostą, względnie porowatą, dekoracyjną, jednak nie zwracającą zanadto uwagi. Strona spodnia powinna być pusta, gdyż wykorzystuje się ją do ewentualnej korespondencji, bądź zapisania informacji przekazanych dla osób wymieniających wizytówki.Powinno się pamiętać o wizytówkach elektronicznych, automatycznie dołączanych do e-maili. To pożyteczna postać przypominania swoich służbowych danych. Nie wypada spajać na wizytówce informacji powiązanych zajęciem z prywatnymi. Są jednak przypadki wyjątkowe, gdy ktoś posługuje się danymi osobistymi w zamiarach zawodowych.

Wizytówki taxi, lub lekarza jest w stanie łączyć te składniki, gdyż pokazuje, że osoby mogą być dostępne w każdej chwili - Dane na bilecie wizytowym powinny być drukowane jednym odcieniem, przeważnie jest to czarny, czasem granatowy, albo ciemnoszary.Dobrze wydrukowana wizytówka musi być przede wszystkim przejrzysta, porządnie stworzona, schludna. Nie jest w dobrym stylu także rozdawanie własnych biletów wizytowych wszędzie, ani dostarczenie jednej osobie paru wizytówek.